O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców „AS” działa na terenie Poznania oraz w innych miastach Wielkopolski. Jesteśmy szkołą nauki jazdy, w której pracują instruktorzy mający duże doświadczenie. Cechuje nas cierpliwość, spokój i opanowanie. Lubimy swoją pracę. Naszym powołaniem jest przekazywanie wiedzy i umiejętności w taki sposób, aby Wasz egzamin oraz późniejsze prowadzenie samochodu przebiegało poprawnie, pewnie i bezpiecznie.

Podczas szkolenia:

  • stosujemy najnowsze techniki,
  • skupiamy profesjonalnych instruktorów o wieloletnim doświadczeniu,
  • organizujemy proces szkolenia w sposób pozwalający skutecznie przygotować kursantów do egzaminu państwowego.

Szkolenie składa się z wykładów teoretycznych oraz jazd praktycznych. Zajęcia teoretyczne przeprowadzamy w salach wykładowych, gdzie poprzez zastosowanie wysokiej jakości multimediów przekazujemy wiedzę w sposób ułatwiający zrozumienie i zapamiętanie treści. Podczas zajęć każdy kursant otrzymuje niezbędne materiały dydaktyczne.

Zapewniamy fachowe szkolenie wykorzystując do tego samochody Renault Clio, które są stosowane podczas egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Jazdy odbywają się w ruchu miejskim oraz na placu manewrowym.

W czasie szkolenia będziecie pod opieką wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy w rzetelny sposób przekażą Wam całą potrzebną wiedzę z zakresu prowadzenia pojazdów w różnych warunkach i sytuacjach drogowych.